Почетна Тагови паметна продавница

Таг: паметна продавница

Mercator ја отвора првата паметна продавница без вработени

0
Најголемиот трговец во регионот, кој може да се пофали со најголем досег до купувачите со својата картичка за лојалност (1,8 милиони), на скоро ќе...