Почетна Тагови паметни алки

Таг: паметни алки

Затворите во Хонгконг ќе станат паметни, а затворениците ќе ги чуваат...

0
Последните години светот околу нас станува паметен - од телефони, часовници, машини за перење алишта и фрижидери до паметни градови. За таквата технологија која...