Почетна Тагови паметни говорници

Таг: паметни говорници

Белград добива паметни телефонски говорници

0
Денес во Научно-технолошкиот парк во Белград беше претставен проектот за паметни телефонски говорници, кој опфаќа замена на 100 говорници во централните белградски општини.Договорот за...