Почетна Тагови паметни завеси

Таг: паметни завеси

Со SwitchBot и завесите во вашиот дом ќе станат паметни

0
SwitchBot е иновативен гаџет кој има вграден сензор за детектирање на сончевата светлина. Така може да помогне во заштедата на енергија и автоматски да...