Почетна Тагови паметни пелени

Таг: паметни пелени

Паметни пелени ги известуваат родителите кога се валкани

0
Компанијата Smardii од Мајами разви паметни пелени кои го детектираат присуството на урина и измет за децата или ворасните кои патат од инконтиненција за...