Почетна Тагови паметни ретровизори

Таг: паметни ретровизори

Новиот автомобил Audi E-Tron има паметни странични ретровизори

0
Електричниот автомобил E-Tron SUV на Audi летово ќе биде лансиран во Америка, а при крајот на годината и во Европа. Се уште е во фаза...