5.8 C
Skopje
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Тагови паметно креветче

Таг: паметно креветче

Паметно детско креветче ги успива бебињата со помош на вештачка интелигенција

Една од најтешките работи со кои се соочуваат родителите поосле раѓањето на бебето е спиењето. Ретки се тие чии бебиња сами заспиваат...

НАЈПОПУЛАРНИ