Почетна Тагови паметно пенкало

Таг: паметно пенкало

Во Starbucks во Јапонија можете да го платите кафето со паметно...

0
Најпопуларниот американски синџир за кафе во светот, Starbucks, на своите гости им нуди бројни опции за плаќање освен со готовина и кредитна картичка. Така,...