4.8 C
Skopje
сабота, февруари 4, 2023
Почетна Тагови панел

Таг: панел

Хрватска компанија направи панел за пред врата кој ги дезинфицира обувките

Компанијата Grad-Export од Славонија, која е еден од водечките европски производители на декоративни панели за влезните врати, брзо реагираше на тековните промени...

Експерти предупредуваат на глобална пандемија која ќе убие до 80 милиони...

Доколку се случи нова здравствена криза на глобално ниво, односно ако избие нова пандемија, не ни се пишува добро. Тоа е заклучокот на Панелот...

Профeсор Димитров: Развиваме паметен фотоволтаичен модул кој едновремено произведува и складира...

За развојот на иновативниот производ - паметен фотоволтаичен акумулациски модул, кој во себе ќе интегрира најсовремени батерии и управувачка електроника за да може да...

Битолска млекара ја завршува годината со едукација на своите фармери

Во рамките на активностите за унапредување на соработката со своите партнери, Млекара АД Битола организираше наменска панел-дискусија со своите најголеми фармери-кооперанти, со цел информирање...

ВИДЕО: Со овој додаток за јакна, родителите ќе се греат заедно...

Овој додаток на обичните зимски јакни ќе ве стопли не само вас, туку и вашето бебе. Zip Us In е посебен панел кој се...

НАЈПОПУЛАРНИ