Почетна Тагови панталони

Таг: панталони

Панталони направени од пластични шишиња и зрна кафе

0
Бизнис кежуал е најфрустрирачката категорија облека, особено кога станува збор за панталоните. Вообичаено, доколку се модерни, панталоните се неудобни, а доколку се удобни, изгледаат...