Почетна Тагови Паоло Несполи

Таг: Паоло Несполи

Ова е првото 3D видео од вселената

0
Кога станува збор за експерименти со вселенски летови италијанскиот астронаут Паоло Несполи не знае да каже не. „Во принцип, прифаќам се. Тоа не е...