Почетна Тагови парички

Таг: парички

Што се случува со парите фрлени во Фонтана ди Треви –...

0
Ако некогаш сте биле во Рим, сигурно сте ја посетиле најпознатата италијанска фонтана, Фонтана ди Треви. Најголем дел од бројните туристи фрлаат парички во...