Почетна Тагови парфимерија

Таг: парфимерија

Beauty Party во Anabella City Mall со најдобрите мејк ап артисти

0
Новогодишната ноќ е посебна и сите сакаме да изгледаме прекрасно. Дел од подготовките за разубавување ја вклучуваат секако и шминката. Кои се актуелните мејкап...

Afterwork дружење со Ивана Кнез во Anabella парфимерија

0
Вчера,16.02 во парфимеријата Anabella во Skopje City Mall, се случи afterwork забава, наменета за сите љубители на квалитетна козметика и уникатниот дизајн на Ивана...