Почетна Тагови паузи

Таг: паузи

YouTube ги дуплира рекламите на почетокот на видеата за да нема...

0
YouTube ќе ги дуплира рекламите на почетокот на видеата за да нема толку прекини при гледањето. Многу корисници на YouTubea не ги сакаат рекламите кои...