Почетна Тагови педофили

Таг: педофили

YouTube ќе забрани коментирање на сите видеа со деца или малолетници

0
YouTube најави дека наскоро ќе забрани коментирање на сите видеа на кои се појавуваат деца и малолетници, а сето тоа со цел да се...

YouTube има проблеми со педофилија – дел од огласувачите ги повлекоа...

0
Пред две години дел од најголемите огласувачи на YouTube ги повлекоа огласите затоа што нивните огласи се прикажуваа покрај проблематични содржини како што се...