Почетна Тагови пеење

Таг: пеење

Facebook сака да стартува натпревар во пеење во стилот на X...

0
Facebook планира да лансира сопствен шоу-натпревар во пеење во стилот на X Factor каде шти корисниците на социјалната мрежа ќе ги номинираат своите пријатели...