Почетна Тагови пентхаус

Таг: пентхаус

Пентахус во Мајами е најскапиот имот во светот купен со криптовалута

0
Неделава пентхаус во Мајами Бич, вреден 22,5 милиони долари, беше купен со криптовалута и со тоа стана најскапиот имот во светот купен со дигитална...