Почетна Тагови пердуви

Таг: пердуви

Мексикански дизајнери направија приколка од пердуви од кокошки

0
Дизајнери од Ново Мексико претставија приколка во форма на солза која е направена од ултралесни композитни материјали добиени од пердуви од кокошки. Приколката е...