Почетна Тагови перископска камера

Таг: перископска камера

Новиот смартфон на Huawei, P30 Pro, ќе биде првиот во светот...

0
Кинескиот технолошки гигант потврди дека нивниот најнов љубимец, P30 Pro, ќе има суперзум перископска камера која ќе има опција за зумирање до десет пати,...