Почетна Тагови персонални компјутери

Таг: персонални компјутери

Општина Бутел почна да собира донации од персонални компјутери за социјално...

0
Општина Бутел апелира до жителите и компаниите кои имаат персонални компјутери што не ги користат да ги донесат во Општината за таа да ги...