6.1 C
Skopje
вторник, декември 10, 2019
Почетна Тагови Петар Стојковски

Таг: Петар Стојковски

Петар Стојковски од Витаминка се стекна со најпрестижното признание „Business Elite’s...

Петар Стојковски, директор за продажба за српскиот пазар од Витаминка, е еден од 40-те најуспешни млади лидери прогласени на годинешната Global Top...

НАЈПОПУЛАРНИ