Почетна Тагови печки на пелети

Таг: печки на пелети

Поднесување барања за субвенции за печки на пелети до 21 мај

0
Град Скопје потсетува дека е во тек јавниот повик за надоместување на дел од трошоците за набавка на печки на пелети. Граѓаните што ќе...