Почетна Тагови печки

Таг: печки

Полицајците и инспекторите најавија заеднички акции и санкции против загадувачите

0
Министерство за внатрешни работи и Министерство за животна средина, заедно со инспектори, денеска на координативен состанок во Влада се доворија заеднички да настапуваат против...

Сe креира нов бизнис модел за замена на старите печки што...

0
Технолошкиот Парк на Универзитетот на Југоисточна Европа преку „О2 Предизвикот“ на Фондот за иновации и технолошки развој се зафати со предизвикот да изработи бизнис...