Почетна Тагови пијалак

Таг: пијалак

ВИДЕО: Pronto Bev ќе ги излади вашите пијалаци за само 30...

0
Pronto Bev е преносен гаџет кој е создаден за овие топли летни денови. Има вграден термометар со кој ја мери температурата на пијалакот кој...

Студентка направи салфета која детектира дрога во пијалакот

0
Постојано насекаде слушаме да не пиеме пијалаци кои нема да ги отворат пред нас или да гледаме додека ги тураат, но не можеме постојано...

Паметна етикета која покажува кога пијалакот има најидеална температура за пиење

0
Не сите знаат која е идеалната температура за да се пие некој пијалак. Компанијата Griffiths Brothers им помага на сите да знаат кога треба...