Почетна Тагови плакети

Таг: плакети

Прогласени најдобрите угостителски објекти во Скопје за 2020 година

0
Градот Скопје во соработка со Агенцијата SWOT Research, специјализирана агенција за анализа на квалитетот на услугата, по 13-ти пат го реализира проектот „Најдобар угостителски...

Taзе брачните парови можат да испратат плакета со нивните имиња во...

0
Небото повеќе не е граница за заљубените кои бараат необични начини да го одбележат бракот. Една јапонска компанија сега на нововенчаните им нуди да...