Почетна Тагови пластични балони

Таг: пластични балони

Американски рок бенд пронајде начин како да прави свирки среде пандемија...

0
Рок бендот The Flaming Lips од Оклахома пронајде начин како и во текот на пандемијата да одржува концерти и тоа сосема безбедно. Имено, членовите...