5.8 C
Skopje
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Тагови платинест медал

Таг: платинест медал

Врвното црвено вино „Барово“ на Decanter прогласено за едно од најдобрите...

Врвното „тероар“ црвено вино „Барово“ на Винарската визба „Тиквеш“, од бербата 2015-та, е наградено со платинест медал на еден од најмасовните меѓународни вински натпревари...

НАЈПОПУЛАРНИ