Почетна Тагови плетен билборд

Таг: плетен билборд

Српските агенции UM Белград и McCann Белград во финале на глобален...

0
Kампањата за првиот плетен и ткаен билборд со логото на светски познатиот бренд Кока-Кола влезе во финалето на Глобалниот медиумски фестивал во Рим во...