Почетна Тагови пловечка продавница

Таг: пловечка продавница

Apple ќе ја отвори првата пловечка продавница во светот

0
Малопродажната мрежа на Apple во светот можеби се бори со пандемијата на корона вирусот, но тоа не ја спречува компанијата да инвестира во уникатни,...