Почетна Тагови пломби

Таг: пломби

Нема повеќе пломби – нов лек помага забите да се излечат...

0
Пломбите за заби ќе заминат во историјата благодарение новото откритие - лекот наречен Tideglusib. Лекот е развиен и се тестираше за Алцхајмерова болест, но...