Почетна Тагови плоштад

Таг: плоштад

ФОТО: Во центарот на Софија се градии плоштад со нула штетно...

0
Италијанското студио за дизајн Studio Fuksas неодамна ги откри дизајните за новиот плоштад Света Недела, која ќе се наоѓа во центарот на Софија, а...