Почетна Тагови повици

Таг: повици

Инстаграм воведува видео и гласовни повици

0
Популарната социјална платформа „Инстаграм“ наскоро ќе објави нова функција за видео и гласовни повици која ќе ја зголеми функционалноста на апликацијата и ќе излезе...