Почетна Тагови повластени кредити

Таг: повластени кредити

ЕБОР и Охридска банка ќе нудат 10 милиони евра повластени кредити...

0
Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) и Охридска банка – Сосиете Женерал вчера потпишаа договор со кој на малите и средни претпријатија во Македонија...