Почетна Тагови поврат

Таг: поврат

Заев: Поврат на ДДВ за граѓани од 2020 година!

0
Повратот на ДДВ за граѓани ќе профункционира во целост дури од 2020-та година, најави премиерот Зоран Заев. Се уште нема законска основа истото да...