Почетна Тагови Подарок картичка

Таг: Подарок картичка

Швајцарски град знае како да привлече туристи – на сите им...

0
Ако посетителите на швајцарскиот град Женева сакаат да резервираат најмалку две ноќи во некој хотел во градот, автоматски ќе добијат на податок картичка со...

Еуростандард Банка ја воведува првата припејд подарок-картичка на нашиот пазар

0
За прв пат во земјата, Еуростандард Банка АД Скопје воведува нова Mastercard PrePaid подарок-картичка која со своите карактеристики и можности е уникатна и единствена...

Сакаме е-pay да прерасне во национален македонски сервис на испраќање на...

0
Интервју со Горан Богатиновски, косопственик на e-pay Македонијa, сервис за испраќање “пари” преку вредносна подарок картичка (Gift Card) од секаде во светот, наменето за...