Почетна Тагови подарок

Таг: подарок

По повод саемот за недвижности, Адора со изненадување за сите купувачи...

0
Сите купувачи на дом во новиот урбан симбол на Скопје, атрактивниот комплекс Адора Flatiron, од денес до 31 октомври, по повод Саемот за градежништво...

Нова промоција на Vip наменета за целото семејство

0
Vip продолжува да го збогатува своето портфолио и ја објавува најновата промоција во Vip Combo тарифното портфолио овојпат создадена за комплетна комуникација и забава...

Уникатните магични теглички, нов начин да спакувате подарок

0
Безброј бои,  форми и ликови, за исто толку причини и поводи да можат да се одбележат со нив. Магичните теглички се нова форма во...

Гаџети за неа: што да и подарите на понежната половина за...

0
Иако девојките и понатаму се смета дека не се толку многу по гаџетите како машкиот пол, постои широк спектар одлични изуми кои се елегантни...

Подарок мобилен интернет за сите Вип корисници

0
Телекомуникациската компанија Вип ја започнува новата година со подароци и изненадувања за своите свои корисници на мобилната телефонија. Сите припејд и постпејд мобилни корисници...