Почетна Тагови позитивни страни

Таг: позитивни страни

Седум позитивни страни на пандемијата на корона вирусот

0
Пандемијата на корона вирусот има многу негативни страни. Илјадници луѓе се разболеа и стотици умираат секојдневно, училиштата беа затворени, здрaвствениот систем е преоптоварен, луѓе...