5.9 C
Skopje
вторник, октомври 20, 2020
Почетна Тагови Полица

Таг: Полица

Во дел од автобусите на ЈСП поставени книги

Од пред некој ден во дел од автобусите на ЈСП граѓаните имаат можност да читаат додека се возат, дури и ако со себе не...

НАЈПОПУЛАРНИ