Почетна Тагови полициски патроли

Таг: полициски патроли

Србин направи апликација која открива каде има полициски патроли

0
Апликацијата Moja Patrola на Горан Радојчиќ, која има повеќе од 100.000 регистрирани корисници во Србија, пристигна и на хрватскиот пазар. Апликацијата веројатно многу ќе...