8.8 C
Skopje
сабота, декември 3, 2022
Почетна Тагови помагало

Таг: помагало

Студенти на Машинскиот факултет во Скопје изработија иновативен скејтборд за деца...

Разговараше - Сања Наумовска Скејтборд за деца со посебни потреби, со кој ќе можат да се забавуваат, но...

НАЈПОПУЛАРНИ