Почетна Тагови поправка

Таг: поправка

Во ЕУ е полесно да ја поправиш машината за алишта отколку...

0
Во ЕУ е полесно да ја поправиш машината за алишта отколку да ја фрлиш затоа што замената на уредите кои може да се поправат...

Пет начини сами да поправите паметен телефон, пред да го однесете...

0
Дали телефонот престана да ви функционира правилно? Тоа не е причина за паника. Еве неколку начини да го поправите пред да го однесете на...

Самсунг овозможува попуст за поправка на телефони по истекот на нивната...

0
Компанијата Самсунг Електроникс (Samsung Electronics Co., Ltd.) денес најави дека корисниците во Македонија ќе можат да го заменат екранот на своите премиум уреди по...

Apple откри колку ќе чини поправката на новиот iPhone X

0
iPhone X од денеска е во продажба, а Apple објави неколку информации за цените за поправка на телефонот доколку има потреба.Доколку немате продолжена гаранција,...