Почетна Тагови попуст

Таг: попуст

Coca-Cola ги наградува луѓето што рециклираат со 50% попуст на билети...

0
Посетителите на забавни паркови во САД знаат дека за некои атракции добиваат попуст доколку дадат лименка или пластично шише за рециклирање. Сега и во...

Капитол мол со три дена попусти, шопинг и забава

0
Деновиве во Капитол мол во Скопје се подготвува долгоочекуваната Ултра распродажба. Со цел да се триплира искуството, во трговскиот центар попустите ќе траат три...

Во вторник почнува Garage Sale во Ramstore Mall

0
Дали сте подготвени за најголемата распродажба во градот? Сè е подготвено за традиционалната шопинг манија, позната како Garage Sale, во Рамстор мол. Од 6 до 11 февруари, годинава цените во...

Компанијата за споделен превоз Lyft направи пиво со кое добивате попуст...

0
Lyft склучи партнерство со пиварницата Baderbrau Brewing од Чикаго за да направи сопствено брендирано пиво. Пивото се вика Five Star Lager и е ребрендирано...

Големи попусти во Телеком онлајн продавницата

0
Македонски Телеком нуди големи попусти на мобилни телефони и бесплатна достава доколку ги купите во редизајнираната Телеком онлајн продавница. Можете да заштедите и до...