Почетна Тагови поп-ап

Таг: поп-ап

Facebook отвора пет кафулиња каде што ќе нуди проверка на приватноста...

0
Facebook планира да отвори кафулиња во Лондон и во Обединетото Кралство со цел да ја промовира приватноста на корисниците на нивните услуги. Секој што...