Почетна Тагови пореметување

Таг: пореметување

Психијатрите предупредуваат на сериозно пореметување предизвикано од селфи фотографиите

0
Во време кога сите социјални медиуми за најголем дел од луѓето станаа битен дел од секојдневието, не е тешко со помош на апликации и...