Почетна Тагови породилно отстуство

Таг: породилно отстуство

Најиновативната македонска ИТ компанија Докс Тим – се приклучува кон иницијативата...

0
Дигиталната револуција го прави светот во којшто работиме пофлексибилен. Каде и кога работите често не е важно. За нас, важен е резултатот. За вработените,...

ВИДЕО: Еве што прават нордиските земји за новопечените родители!

0
Нордиските земји се познати по грижата за своето население, вклучувајќи ги луѓето кои имаат деца и новопечените родители. Тие имаат посебен третман во нордиските...

ИКЕА ќе дава еден месец платено породилно отсуство за татковците

0
За да им помогне на своите вработени со мали деца и да им покаже дека го уважува нивниот приватен живот, како и да ја...