Почетна Тагови Порта на светлината

Таг: Порта на светлината

Овие футуристички улични светла не трошат воопшто струја

0
На видеото подолу можете да го видите новиот влез во градот Афслодејк во Холандија. Влезот е футуристички и сега го носи името Порта на...