Почетна Тагови послужавник

Таг: послужавник

Дизајнери создадоа послужавник кој никогаш нема да се преврти

0
Луѓето кои работат во услужниот сектор, односно келнерите знаат колку е тешко да се одржи рамнотежа кога на послужавникот се носат повеќе пијалаци и...