Почетна Тагови појас

Таг: појас

Паметен појас им овозможува на жените кои користат сурогат мајка да...

0
Овој појас кој се става околу половината на жената им овозможува на жените кои не можат да раѓаат и наместо тоа, користат сурогат мајка,...

Hip’Air се првите воздушни перничиња за заштита на колковите на старите...

0
Паѓањето и скршениците се сериозен проблем за постарите луѓе. Една компанија верува дека го има спасот - појас со вградени воздушни перничиња. Hip’Air е...