Почетна Тагови правилник

Таг: правилник

Нови правила во фудбалот – за намерно кашлање во противникот следува...

0
Фудбалерите кои намерно ќе кашлаат во правец на играчите од противничкиот тим или во правец на судиите во текот на натпреварот ќе добијат директен...