Почетна Тагови празнење

Таг: празнење

Некои апликации ја „јадат“ батеријата на телефонот, но има решение

0
Батеријата на паметниот телефон се празни побрзо од вообичаено? Можеби проблемот е некоја од следните апликации. Poslovni Dnevnik направи листа со апликации кои ја празнат батеријата...